Mutfakta çalışıyorum, yanımızda çalışan Kerime isminde hafif çatlak, 19 yaşında bir de eleman var. Bu da otelin lojmanında kalıyor. Otel ama halka kapalı, bir şirketin, bir kooperatifin elemanları için var olan bir yer. O nedenle de sezonda bile pek kalabalık değildir. Bu nedenle de ben rahatım bu Ankara’lı çatlak Kerime de var, esmer ve güzel kadın ama espriler saçma. Abi naber, baba naber gibi konuşuyor sürekli. Sıcak, samimi kadın aslında, ben yalan söylemem, gerçekten içten, hatta yaptığımdan ötürü ilk zaman da pişman oldum ama yapmıştım da geri alamam.
Gece, yaz sonu, sezon biterken bunun odaya gittim, kankayız ya ben 31 yaşındayım, samimi davranıyor bana ama ben diyorum kalçalarını gördükçe. Odaya girdim, şakalaşırken otelde de, özellikle de lojman katında da kimse yok elemanların kaldığı, zaten bir iki kişi vardı gitti. Ben buna şaka ile ellemeye başladım, o da ayak uyduruyordu ama yarağı çıkartmam ile kaçmaya da başladı, ne yapıyorsun diye. Yarak bende kocaman, kol gibi oldu durur muyum? Sokamıyorum, tutuyorum, zaten delik dar. O an kutu içinde vazalini gördüm almamla tuttuğum kızın götüne, amına her yerine sürdüm. Yarrağın özenle de göt deliğine girmesine çabaladım. Gerçi kaçmaya çalışırken zorlandım biraz ama girdi. Siktim deliler gibi, sonrası pişmanlık ama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 Comment

  • 0531 554 15 26 ALİ 10 ay ago

    0(SIFIR BEŞYÜZ OTUZ BİR BEŞ YÜZ ELLİ DÖRT ON BEŞ YİRMİ ALTI)5..SLM İSTANDA YAŞAYAN3 KENDİNİ YALNIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN 1EVLİ DUL VEDE EVLİ ÇİFTLER5 HOŞÇA SAATLAR GEÇİRMEK5 İSTERSENİZ4 TABİKİ DE HİJYEN VE GİZLİLİK1 ŞART OLMAK ÜZERE5 SİZE BİR TELEFON KADAR 2YAKINIM.(0531 554 15 26)ÇOCUGU 6OLMAYANLARA DA YARDIMCI OLUYORUM BAYANLARA MASAJ DA YAPIYORUM ,,,0531 554 15 26..NOT:TELEFON GİZLİGE AÇIK OLUP LÜTFEN REELDE GÖRÜŞECEKLER ARSIN:::….PASİFLER ARAMASIN…..İSTANBUL İÇİ OLANLAR ARASIN..ALETİN BOYU 20 CM KALINLIGI 15 CM;DİR…..0531 554 15 26….İSTEYENE WATSAPTAN RESİM ATABİLİRİM….0531 554 15 26…